Zkušenosti čtenářů

Napište nám svůj příběh a podělte se tak s ostatními čtenáři o své zkušenosti.


Vložit zkušenost/


 hledat  

Nalezeno 136 záznamů z celkového počtu 136, zobrazeny 101. - 110.

[ 11 ]  12  13  14 

2.2.2012
Byla jsem na kolonoskopii 31.1.12a musím říci, že horší jak pít vyprazdnovaci látku mě nic horšího nemůže čekat. Ale bohužel čekalo. Zavedení kamery do konečníku jsem vůbec necítila,ale to co přišlo po tom,jsem myslela,že umřu bolesti.nemohla jsem ani dýchat natož říci jak a kde to bolí. Dostala jsem do kanyli něco na bolest,ale bolest jsem dál cítila.lékař i sestřičky byli hodni,ale uz bych nato nesla bez narkozy.cekam na vysledky z odberu adenomu tak jen dofam ze to dopadne dobre.vsem co cekaji na toto vysetreni pokud to jen pujde doporucim si dat narkozu.a tem co cekaji na verdikt at se nestresuji driv nez budou vysledky.vsem preji hodne zdravi monca polakova

 
26.1.2012
Jsem po kolonoskopii ve FN Motol v Praze, paní doktorka i sestřičky příjemné, diazepam sem dostal a je to příjemný, droga pod lékařským dohledem jen škoda že tak málo :-D
jinak je nebezpečí proražení střevní stěny a to není sranda. jinak vyšetření se dá vydržet, bolesti břicha hrozný ale kdo ví jak bolí odběr kostní dřeně tak tohle je nic oproti tomu.
ten fortrans je teda fakt nechutný, to musím uznat ale člověk to musí překousnout.

 
24.10.2011
Léčba rakoviny - 20 let od úspěšné léčby rakoviny biotronikou (video)
http://www.dub.cz/cs/20-vyroci.php

 
4.6.2011
Pročítám si tak zkušenosti lidí s kolonoskopií a nejvíc mě vždycky dokážou nadzvednout věty typu "nebolí to". Tj. v překladu, když to nebolí mě, tak to nebolí nikoho jiného. Můžu k tomu napsat toto. Na kolonoskopii jsem byla 3x. První dva pokusy byly extrémně bolestivé, ale přežila jsem to. Třetí pokus byl skoro jako středověké mučení a kolonoskopie byla neúplná. Nyní jdu na 4. pokus v celkové narkoze. Netroufla bych si nikomu říct, že ho to prostě nemůže bolet. Ono je to individuální z několika důvodu. Jedním z nich je uspořádání střev, dále pak vinutí esovité kličky a hlavně, speciálně u žen, gynekologická anamnéza. Pokud žena prodělala gynekologické operace, třeba rozrušení strůstů atd., tak s největší pravděpodobností bude kolonoskopie velice bolestivá. Já např. mám za sebou 3 gynekologické operace, mám všude srůsty, třeba dělohu přirostlou k tlustému střevu atd. atd, mám problémy s bolestí i v normálním životě a můžu říct, že jsem nezažila horší bolest, než právě moji poslední kolonoskopii, a to mám za sebou třeba 3 porody a šroubování kotníku. Takže, prosím některé chytré, aby nemudrovali, ono to opravdu bolet může, a to ne málo. Nechci strašit, pouze zvlášť u žen připravit na tu možnost, že to může být nesnesitelné.

 
29.5.2011
Dobrý den. Prosím, má někdo zkušenosti s vyšetřením kolonoskopií v gastroenterologické ambulanci v Plzni, nemocnice Privamed? Zřejmě budu nucena toto vyšetření podstoupit a ráda bych znala názory pacientů na toto vyšetření právě v této ambulanci. Děkuji.

 
29.5.2011
Dobrý den. Prosím, má někdo zkušenosti s vyšetřením kolonoskopií v gastroenterologické ambulanci v Plzni, nemocnice Privamed? Zřejmě budu nucena toto vyšetření podstoupit a ráda bych znala názory pacientů na toto vyšetření právě v této ambulanci. Děkuji.

 
24.5.2011
Mám velmi dobré zkušenosti s biotronikou, jejímž zakladatelem je Josef Zezulka. Zde jsou podrobnější informace (antikancerogenní dieta, popis příčin a způsobu léčby rakoviny, výpovědi vyléčených pacientů, lékařské zprávy, atd.):

http://www.dub.cz/cs/antikancerogenni-dieta.php
http://www.dub.cz/cs/biotronika.php

 
23.4.2011
Take jsem tim prosla uz 2 x v Jihlavske nemocnici a musim rici ze ja nemam takove spatne skusenosti,mela jsem veliky strach a nebylo vubec potreba.

 
11.4.2011
Zátra jdu na kolonoskopii do Oblastní nemocnice v Kolíně. Mají tam program ENDOSKOPIE BEZ BOLESTI.
GASTROSKOPII dělají v analgosdaci + pokud chcete tak znecitlivění hrtanu sprejem. jediné tak se hodinu po vyšetření nesmí jíst a pít kvůli vdechnutí. Už jich mám pár za sebou a tady to bylo nejpohodovější. Myslím, že mi dali i správnou dávku oblbováků odpovídající mojí váze.
KOLONOSKOPII dělají 4 za den v narkóze zbytek v analgosedaci. Na moji žádost při objednání, že bych to chtěl v narkóze se sestřička ani nepodivila a rovnou se podívala kdy mají volno. Objednala bez problémů.
Jediné tak musí člověk tak týden předem na ARO.
Nejlepší na tom je, že Vás to stojí akorát 30,- poplatky :o) jinak i narkóza je hrazená pojišťovnou.

 
8.2.2011
Hezký den,včera jsem prodělala kolonoskopii i gastroskopii. Tedy vyšetření do střev i do žaludku. Vyšetření střeva jsem prodělala pod oblbovákem. Připadala jsem si jak hodně opilá. Bolelo to,ale vzhledem k tomu"oblbnutí"to šlo. Pan doktor při vytahovaní hadice nejspíše vzduch odsál. Bylo mi velmi dobře,neměla jsem vůbec žádné větry ani jsem nespala,prostě super. Vyšetření žaludku třeba konkrétně pro mě bylo hrozné v tom,že bylo moc rychlé. Vše probíhalo v maxi tempu,takže i když budete pilykat o stošest,tak to nedáváte. Take sestřička asi pod tlakem co nejrychlejšího zákroku do mě hadici přímo kosmickou rychlostí rvala a tam a zpět..dávila jsem se s neustálým nutkáním na zvracení. Ale dá se to. Když doma zvracíte,tak to taky vydržíte ne? .-) Jo a také lékař asi nejspíš zavádí i vzduch do dutiny břišní,aby vše lépe viděl,tak pak z vás jdou supr zvuky :-D.Hodně štěstí s výsledkama všem!

 
Vyhledat odborníka - Databáze specialistů na onemocnění kolorektálním karcinomem Pečuji o blízkého s kolorektálním karcinomem

Poradna lékaře

 

dotaz: Dobrý den, jsem muž, je mi 21 let a měl bych dotaz ohledně mé stolice.

odpověď: Dobrý den, myslím si , že nádorem střev netrpíte. Změny stolice mohou být dány zmenou stravy, stresem, rozdílnám množstvím v příjmu tekutiny. To že, netrpíte průjmy, není krev ve stolici, občas je stolice normální délky a šíře, pak je nád ...

 
vstup do poradny
Kolonoskopie jako prevence Sebediagnostika - Otestujte se na rizika
 
 
Panenka
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Křečové žíly