Zkušenosti čtenářů

Napište nám svůj příběh a podělte se tak s ostatními čtenáři o své zkušenosti.


Vložit zkušenost/


 hledat  

Nalezeno 133 záznamů z celkového počtu 133, zobrazeny 101. - 110.

[ 11 ]  12  13  14 

Zuzana
4.6.2011
Pročítám si tak zkušenosti lidí s kolonoskopií a nejvíc mě vždycky dokážou nadzvednout věty typu "nebolí to". Tj. v překladu, když to nebolí mě, tak to nebolí nikoho jiného. Můžu k tomu napsat toto. Na kolonoskopii jsem byla 3x. První dva pokusy byly extrémně bolestivé, ale přežila jsem to. Třetí pokus byl skoro jako středověké mučení a kolonoskopie byla neúplná. Nyní jdu na 4. pokus v celkové narkoze. Netroufla bych si nikomu říct, že ho to prostě nemůže bolet. Ono je to individuální z několika důvodu. Jedním z nich je uspořádání střev, dále pak vinutí esovité kličky a hlavně, speciálně u žen, gynekologická anamnéza. Pokud žena prodělala gynekologické operace, třeba rozrušení strůstů atd., tak s největší pravděpodobností bude kolonoskopie velice bolestivá. Já např. mám za sebou 3 gynekologické operace, mám všude srůsty, třeba dělohu přirostlou k tlustému střevu atd. atd, mám problémy s bolestí i v normálním životě a můžu říct, že jsem nezažila horší bolest, než právě moji poslední kolonoskopii, a to mám za sebou třeba 3 porody a šroubování kotníku. Takže, prosím některé chytré, aby nemudrovali, ono to opravdu bolet může, a to ne málo. Nechci strašit, pouze zvlášť u žen připravit na tu možnost, že to může být nesnesitelné.

 
Jana
29.5.2011
Dobrý den. Prosím, má někdo zkušenosti s vyšetřením kolonoskopií v gastroenterologické ambulanci v Plzni, nemocnice Privamed? Zřejmě budu nucena toto vyšetření podstoupit a ráda bych znala názory pacientů na toto vyšetření právě v této ambulanci. Děkuji.

 
Jana
29.5.2011
Dobrý den. Prosím, má někdo zkušenosti s vyšetřením kolonoskopií v gastroenterologické ambulanci v Plzni, nemocnice Privamed? Zřejmě budu nucena toto vyšetření podstoupit a ráda bych znala názory pacientů na toto vyšetření právě v této ambulanci. Děkuji.

 
Zdeněk
24.5.2011
Mám velmi dobré zkušenosti s biotronikou, jejímž zakladatelem je Josef Zezulka. Zde jsou podrobnější informace (antikancerogenní dieta, popis příčin a způsobu léčby rakoviny, výpovědi vyléčených pacientů, lékařské zprávy, atd.):

http://www.dub.cz/cs/antikancerogenni-dieta.php
http://www.dub.cz/cs/biotronika.php

 
Dana
23.4.2011
Take jsem tim prosla uz 2 x v Jihlavske nemocnici a musim rici ze ja nemam takove spatne skusenosti,mela jsem veliky strach a nebylo vubec potreba.

 
Leon
11.4.2011
Zátra jdu na kolonoskopii do Oblastní nemocnice v Kolíně. Mají tam program ENDOSKOPIE BEZ BOLESTI.
GASTROSKOPII dělají v analgosdaci + pokud chcete tak znecitlivění hrtanu sprejem. jediné tak se hodinu po vyšetření nesmí jíst a pít kvůli vdechnutí. Už jich mám pár za sebou a tady to bylo nejpohodovější. Myslím, že mi dali i správnou dávku oblbováků odpovídající mojí váze.
KOLONOSKOPII dělají 4 za den v narkóze zbytek v analgosedaci. Na moji žádost při objednání, že bych to chtěl v narkóze se sestřička ani nepodivila a rovnou se podívala kdy mají volno. Objednala bez problémů.
Jediné tak musí člověk tak týden předem na ARO.
Nejlepší na tom je, že Vás to stojí akorát 30,- poplatky :o) jinak i narkóza je hrazená pojišťovnou.

 
Radka
8.2.2011
Hezký den,včera jsem prodělala kolonoskopii i gastroskopii. Tedy vyšetření do střev i do žaludku. Vyšetření střeva jsem prodělala pod oblbovákem. Připadala jsem si jak hodně opilá. Bolelo to,ale vzhledem k tomu"oblbnutí"to šlo. Pan doktor při vytahovaní hadice nejspíše vzduch odsál. Bylo mi velmi dobře,neměla jsem vůbec žádné větry ani jsem nespala,prostě super. Vyšetření žaludku třeba konkrétně pro mě bylo hrozné v tom,že bylo moc rychlé. Vše probíhalo v maxi tempu,takže i když budete pilykat o stošest,tak to nedáváte. Take sestřička asi pod tlakem co nejrychlejšího zákroku do mě hadici přímo kosmickou rychlostí rvala a tam a zpět..dávila jsem se s neustálým nutkáním na zvracení. Ale dá se to. Když doma zvracíte,tak to taky vydržíte ne? .-) Jo a také lékař asi nejspíš zavádí i vzduch do dutiny břišní,aby vše lépe viděl,tak pak z vás jdou supr zvuky :-D.Hodně štěstí s výsledkama všem!

 
Josef
30.12.2010
Dobrý den,včera jsem byl na kolonoskopi v Náchodě a můžu potvdit,že to bolí.Při zavádění do střeva to bolestivě píchalo,při vytažení jsem nic necítil.Potom nastala bolest břicha,sestra řekla ať prdíme,ale ono to nejde.Boles přestala až o půl noci,kdy jídlo vytlačilo vzduch ze střeva ven.Ať máte lepší zkušenost.

 
hana
12.12.2010
Dobrý den, já jsem kdysi vyzkoušela chlorellu a u té jsme zůstali ted už jí bereme celá rodinka a dokonce i malej jí baští a také je vhodna pro těhotné a kojící maminky takže super i pro seniory,takže vlastně pro všechny generace Tyto látky rovnež pomáhájí při autoimunitních onemocněních jako je revmatoidní artritida, lupus, roztroušená sklerosa apod., rakovině, ale i při kožních onemocněních typu lupenky, dále ekzémy, záněty či při alergických onemocněních.pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
více se dozvíte zde jsou tam supr články chlorellamrmia.blogspot.com mr.mia@hotmail.com

 
hana
16.11.2010
Dobrý den všem,jen chci napsat pár řádků,ale hlavně si přečtěte různé články ,ktreré jsou na linku.Tyto látky rovnež pomáhájí při autoimunitních onemocněních jako je revmatoidní artritida, lupus, roztroušená sklerosa apod., rakovině, ale i při kožních onemocněních typu lupenky, dále ekzémy, záněty či při alergických onemocněních.pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
více se dozvíte zde jsou tam supr články chlorellamrmia.blogspot.com

 
Vyhledat odborníka - Databáze specialistů na onemocnění kolorektálním karcinomem Pečuji o blízkého s kolorektálním karcinomem

Poradna lékaře

 

dotaz: Dobrý den, jsem muž, je mi 21 let a měl bych dotaz ohledně mé stolice.

odpověď: Dobrý den, myslím si , že nádorem střev netrpíte. Změny stolice mohou být dány zmenou stravy, stresem, rozdílnám množstvím v příjmu tekutiny. To že, netrpíte průjmy, není krev ve stolici, občas je stolice normální délky a šíře, pak je nád ...

 
vstup do poradny
Kolonoskopie jako prevence Sebediagnostika - Otestujte se na rizika
 
 
Panenka
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Pylový Zpravodaj pro celou ČR