Zkušenosti čtenářů

Napište nám svůj příběh a podělte se tak s ostatními čtenáři o své zkušenosti.


Vložit zkušenost/


 hledat  

Nalezeno 136 záznamů z celkového počtu 136, zobrazeny 11. - 20.

 1  [ 2 ]  3  4  5  6  7  8  9  10  11 

26.7.2017
Kolonoskopie naprosto v pohodě, ani to nebolelo. Jen po aplikaci dormica celodenní spaní.

 
4.7.2017
V roce 1971 jsem asi půl roku trpěl urputnou bolestí konečníku. Pálení, řezání, bál jsem jít na velkou, nemohl jsem sedět. Omezil jsem kořeněná jídla, alkohol, které měly pochopitelně zhoršující negativní vliv. Vyšetření u 5ti lékařů nic neobjevilo. Konečník byl v křeči, že poslední lékař nebyl schopen mě vyšetřit. Byl jsem poslán na chirurgii do Londýnské ulice, v Praze 2. Po prohlídce mi ošetřující lékař MUDr. Kazil sdělil: kdo Vás s tím nechal chodit ! A za 2 hodiny, před 15 mediky předvedl jak se bezbolestně odstraňuje zákrokem nazvaným DIVULZE, tzv. fizůra, tedy nepatrná trhlinka. A pan dr. Kazil odjel léčit konečníky do Švýcarska. U mě se mu to povedlo navždy. Díky pane doktore..

 
16.5.2017
Před 3 dny jsem absolvoval svoji druhou kolono. Pan doktor i sestřička byli velmi tolerantní a citliví. První kolono se nepovedla, mám ve střevech kličku a v ní to docela hodně bolelo - začal jsem již omdlévat. Pan doktor akci přerušil. Při druhé mě dal silnější injekci proti bolesti a postupoval velice opatrně. U kličky jsme spolu komunikovali, občas i chvíli přestal, abych nabral sílu a nakonec se hadička přes kličku dostala. Potom už se to dalo vydržet až na konec tlustého střeva. Cesta zpět již byla bezbolestná včetně odstraňování polypů. K polypům mám i kolitídu. Sestřička mi utírala mokrým hadříkem čelo. Chci říci, že kdo má ve střevě kličku, má trochu problém, je potřeba spolupráce doktora s pacientem. To se dá domluvit před zákrokem. Pokud lékař nechce nic slyšet a myslí si, že ví všechno nejlépe - běžte raději k jinému lékaři. Příprava je samozřejmě hnus, ale dá se zvládnout. Doporučuji pít minerální neperlivou vodu, pro diabetiky jako jsem já klidně slazenou a omezit inzulin. Nechci nikoho strašit, po domluvě a spolupráci s lékařem se dá vyšetření zvládnout. Je třeba si i uvědomit, že kolonoskopie může zachránit váš život.

 
19.4.2017
Zdravím vás,lidičky,chci se podělit o zkušenost a vyšetření kolonoskopie,zaplatila jsem si rajský plyn,prý mužu po vyšetření domu,tak za 1,bylo děsně špatně,sestra nepříjemná,měla jsem malý polyp velikosti pecky od třešně,doktor mi ho pustil,nevyndal,prý pujde sám,druhý den jsem musela vzorek odevzdat,prý jsem odevzdala stolici,měsíc po vyšetření bolesti střev,když jsem se ohnula tak mně střeva v břiše lítala,doktor mi řekl,že mám pít fenyklový čaj,tak za 2 měsíce se mi vše upravilo do normálu,a to jsem měla jít za pul roku na to znova,samotné vyšetření nebolelo,ale to potom,psychika jak prase,odmítla jsem,problémy nemám,jinak mi to dělali v žatci,

 
7.4.2017
Jakoukoliv rakovinu a podobné nelečitelné choroby porazi prave recke oregano 100% neředěné. Nezamenovat s oreganem co mate na zahradce- Jde o produkt profesionalni- Lecba 3 mesice. Bohuzel nejde o lacinou lecbu. Na druhou stranu nema dlouhodobe vedlejsi ucinky. Jedine co vas potka je behem lecby casta ridka stolice. Bohuzel alternativni lecba neni zrovna v trendu a tak je plno desinformaci kde je zamerne potirana a zesmesnovana. Ale je jen na vas jak se kdo rozhodne.

 
11.3.2017
Ty kokos ! To nemyslíte vážně, tu zkušenost s kolonoskopií, vám se při ní zatmělo před očima bolestí a mě taky když jsem si to četl.. To jako snad už je trochu moc, já jako absolutní laik bych se takové chyby nedopustil a jestliže li pacienta něco bolí tak snad mám mozek v hlavě aby mi to došlo že něco dělám blbě.. Jak jsem si přečetl pak další zkušenost, že opravdu protrhli pacientovi tímto způsobem střevo, no to pardon páni dktoří ale za tohle mělo vedení nemocni ce skončit před soudem a všichni toho zůčastnění nebo co dohlíželi tomuto tak mají sedět nadosmrti v base, protože tohle není pochybení lékaře, nebo cokoli omluvitelného.. tohle je chyba kterou si nedovedu představit co za DEBILA by ji musel udělat.. no nemám slov.. a to jsou podobné zkušenosti kam se podívám... a přesto že jsem 15 let nebyl u doktora, musím platit.. a platit, a platit, za nic, ale musim, nebojte brzo muset nebudu a začnete platit vy mě milé pojišťovny a budete mě ještě prosit abych přijal to omluvné, odškodné.. všechno má svůj čas, teď jste ve vedení, ale do jisté doby, poté bude řada na mě.. ale už teď jste v Šachu..

 
5.2.2017
Rakovina.stzeva.

 
26.1.2017
Byla jsem na kolonoskopii na Viniční u pana doktora Kulhánka.Priplatila jsem si za alnagosedaci a přípravek Eziclen. Podotýkám že mám srůsty a léčím se s geralizovanou úzkosti. Při zákroku jsem byla v popisovanou a absolutně jsem nic necítila. Vyšetření bylo dlouhé a prý náročné.Přípravku bylo malé množství a docela chutné. Chci vám pomoci a nikdo nemusí se bát a trpět. Může si vybrat kliniku.Opravují. Byla jsem v polospanku. Výborný kolektiv a příjemne prostředí. Moc hodný lékař. Hlavně žádná bolest. Věřte mne prosím. Top Moravia Health.Brno. Tel.c. 533 306 470.

 
5.12.2016
Nějak se to pokazilo a proto ještě jednou Vám chci sdělit, že se zákroku nemusíte bát. Po injekci jsem usnula jak špalek a nic si nepamatuji. Byla jsem na Žlutém kopci a děkuji milým sestřičkám a příjemnému panu doktorovi za péči.

 
5.12.2016
i to se dá zvádnout.

 
Vyhledat odborníka - Databáze specialistů na onemocnění kolorektálním karcinomem Pečuji o blízkého s kolorektálním karcinomem

Poradna lékaře

 

dotaz: Dobrý den, jsem muž, je mi 21 let a měl bych dotaz ohledně mé stolice.

odpověď: Dobrý den, myslím si , že nádorem střev netrpíte. Změny stolice mohou být dány zmenou stravy, stresem, rozdílnám množstvím v příjmu tekutiny. To že, netrpíte průjmy, není krev ve stolici, občas je stolice normální délky a šíře, pak je nád ...

 
vstup do poradny
Kolonoskopie jako prevence Sebediagnostika - Otestujte se na rizika
 
 
Panenka
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Crohnova nemoc a ulcerózní kolitida