Zkušenosti čtenářů

Napište nám svůj příběh a podělte se tak s ostatními čtenáři o své zkušenosti.


Vložit zkušenost/


 hledat  

Nalezeno 135 záznamů z celkového počtu 135, zobrazeny 71. - 80.

 1  2  3  4  5  6  7  [ 8 ]  9  10  11 

Jřina
5.12.2014
Marie

7.10.2010

není opravdu nic lepšího než tam nejít, "hodně si tím pomůžete". Určitě se to dá vyřešit, abyste netrpěla.

 
pepe
20.11.2014
Kamarádovi bylo na jaře 25 let,mladý,zdravý,normální kluk bez jakýchkoliv potíží. Začalo to obyčejnou zácpou a po měsíci,když už měl odoperovaný kus střeva,měl vývod,chemoterapie už nesnášel,doktor řekl že se sním můžeme rozloučit, že nádor se agresivně rozšiřuje.Vydržel ještě asi 3 týdny.Prakticky tedy ,,zdraví,, kluk šel se zácpou k obvoďákovy a za necelé 2 měsíce umírá v uboženém stavu v nemocnici.A proto aspoň jednou ročně nehledě na věk by jsi měl každý za pár kaček koupit v lékárně test na okultní krvácení do stolice,protože člověk nikdy neví...

 
VLADIMIR
12.6.2014
CETL SEM TU RUZNE POCITY JAK TO PROZIVATE NA COLONOSKOPI V CESKU, JA SEM TO APSOLVOVAL 4X ZIJI V AUSTRALII A TU SE CELA PROCEDURA VYKONA PRI USPANI TAK ZE NEVITE O ZADNE BOLESTI PROSTE KNFORD,PO PROBUZENI VAS USADI DO KRESLA DOSTANETE KAVICKU A KEKSI A VYCKATE NA INFORMACE OD PANA DKTORA ODEVZDA VAM OBALKU PRO VASEHO OSBNIHO LEKARE, KTERI AJI TAK VSECHNO BUDE MIT MIMOTOHO NA COMPUTRI.

CO SE TIKA VYPRZDNOVANI TAK JE TO TAK ISTO DOCELA CNFORD TEKUTINU SI ZMICHATE Z PRASKU POMERANCOVE PRICHUTI TAK ZE NIC ODPORNEHO A PIJETE PRESNE NA CAS JAK JE UVEDENO TO JE VSECHNO, TAK SE TOHO NEBOJTE NENI TO NIC STRASNEHO PREJI HODNE STESTI.

 
Iva J.
27.5.2014
Letos se v Čechách rozjela úžasná novinka, molekulární vodík, který s dalšími doplňky odkyseluje (alkalizuje) naše tělo a regeneruje buňky.
Každá nemocná buňka vč rakovinné, je kyselá, jak říkají i lékaři. Když alkalizujeme tělo, můžeme ho vyléčit.
Molekulární vodík v tabletkách (Recovery) je velice účinný a samotní nemocní i lékařka (která léta lidem aplikuje jedovatou chemoterapii a rozhodla se lidem dát další šanci - říká jim o vodíku) se radují, jak jim pomáhá - pomáhá od bolesti, mizí metastázy, zmenšují se nádory!
Bohužel pojišťovna to nehradí.
Zkuste vodík, funguje na všechny, nemá vedlejší účinky a není to lék jen na jednu chorobu - působí na buňky v těle a opravuje, co se dá.
Je tu schválen jako potravinový doplněk.

 
Anna
1.4.2014
Dobrý den, před několika týdny mi zemřel otec. Prvotní nález byl karcinom tlustého střeva. Na počátku si řekl, že má asi hemeroidy a dokud nepřišly bolesti břicha a silnější krvácení z konečníku, nechal to být. Dávali mu půl roku, ale díky svému odhodlání a síle vybojoval 4, i když s vývodem. Konec přišel velmi nečekaně a byl velmi rychlý. Nebylo mu ani 50 a já ve svých 21 letech zůstala sama, neboť jsem žila jen s ním. Byli jsme správná dvojka a teď tu prostě není. Jeden týden si dojel nakoupit a natankovat a za dalších 7 dní už prostě nebyl. Takovou bolest jsem nikdy nezažila a mám pocit, že nikdy nepřejde. Pořád čekám, že se objeví ve dveřích. Proto pokud váháte, bojíte se či stydíte dojít si na vyšetření, prosím udělejte to a co nejrychleji. Když ne kvůli sobě, tak kvůli svým blízkým, protože bolest, se kterou by tady po vás zůstali, je obrovská a nezaslouží si ji stejně jako vy si nezasloužíte zemřít takhle mladý. Prosím, hlídejte se a nenechte tuhle svinskou nemoc dál vyhrávat. Mně už sebrala to nejcennější, co jsem dosud v životě měla, tak ať se to nestane i vám. Mějte se a díky za přečtení.

 
Karel
5.3.2014
Zdravím, kolonoskopie proběhla bez větších problémů, naštěstí se nakonec nádor nepotvrdil, šlo pouze o hemeroidy. A ty jsem úspěšně vyléčil pomocí kapek Sangre de Drago. Mnoho informací na toto téma je v knize "Vilcacora léčí rakovinu",už jsem jich několik rozdal známým se zdravotními problémy. Tady na tom mailu ji posílají zcela zdarma: amc@ginet.cz
Tak třeba i vám pomůžou informace v ní obsažené.
Pěkné dny a hodně zdraví přeji.

 
Vladka.
6.1.2014
Pritel u praktickeho lekare zminil, ze mel ojedinele krev v toalete. Zasmali se tomu, ze to bude urcite jen hemeroid a radeji, at si dojde na kolonoskopii. Ted ma diagnostikovanou rakovinu vcetne uzlin bez metastaz. Lecba 6-12 mesicu ukoncena trvalym vyvodem. Je mu 54, kdyby sel na kolonoskopii pred par lety, tak by to jeste rakovina nebyla, jen polyp.

 
Vilík
25.12.2013
Mám kolostomii a díky neuvěřitelné šikovnosti operatéra který mi jí udělal tak i poškozené močové cesty, taksi jistě dovedete představit jaký mám krásný život. A nikdo se k ničemu nemá aby došlo ke spravení močových cest. Navrhl bych do zákona jako u řidičů 12.bodů a konečná.pro doktory co to takhle podojí .A byl by rád že by ho vzali technické služby sbírat papírky po městě.Hlavně že mají pořád málo peněz ty jelita horácký.

 
Lucy
25.9.2013
Když jsem se dozvěděla,že musím absolvovat kolonoskopii,dost jsem se bála,ale ukázalo se že veškeré mé obavy byly zbytečné.Byla jsem u pana doktora Novotného ve VFN v Praze 2. Chvíli jsem čekala na lůžku na anestezioložku,která mi zavedla kanylu pak jsem šla na sálek kde mi dali analgosedaci.pak už celé vyšetření proběhlo mlhavě,moc si nepamatuju.Bolst jsem necítila žádnou.Pak musíte ještě dvě hodiny ležet v dospávacím pokoji.Všichni se o mě moc hezky starali a cítila jsem se moc dobře.Tak žádnou paniku.O nic nejde a na vyšetření s úsměvem.:)

 
Lucy
25.9.2013
Když jsem se dozvěděla,že musím absolvovat kolonoskopii,dost jsem se bála,ale ukázalo se že veškeré mé obavy byly zbytečné.Byla jsem u pana doktora Novotného ve VFN v Praze 2. Chvíli jsem čekala na lůžku na anestezioložku,která mi zavedla kanylu pak jsem šla na sálek kde mi dali analgosedaci.pak už celé vyšetření proběhlo mlhavě,moc si nepamatuju.Bolst jsem necítila žádnou.Pak musíte ještě dvě hodiny ležet v dospávacím pokoji.Všichni se o mě moc hezky starali a cítila jsem se moc dobře.Tak žádnou paniku.O nic nejde a na vyšetření s úsměvem.:)

 
Vyhledat odborníka - Databáze specialistů na onemocnění kolorektálním karcinomem Pečuji o blízkého s kolorektálním karcinomem

Poradna lékaře

 

dotaz: Dobrý den, jsem muž, je mi 21 let a měl bych dotaz ohledně mé stolice.

odpověď: Dobrý den, myslím si , že nádorem střev netrpíte. Změny stolice mohou být dány zmenou stravy, stresem, rozdílnám množstvím v příjmu tekutiny. To že, netrpíte průjmy, není krev ve stolici, občas je stolice normální délky a šíře, pak je nád ...

 
vstup do poradny
Kolonoskopie jako prevence Sebediagnostika - Otestujte se na rizika
 
 
Panenka
Medicínská databáze U Lékaře
 
Doporučujeme:  Rakovina a její léčba